Blagoslov učenika u OŠ I.Mažuranića-područno odjeljenje u Gali
07.09.2016
Kazališna predstava “Djevojka koja nestaje” – Srijeda 21.09.2016.
19.09.2016
Blagoslov učenika u OŠ I.Mažuranića-područno odjeljenje u Gali
07.09.2016
Kazališna predstava “Djevojka koja nestaje” – Srijeda 21.09.2016.
19.09.2016

Općina Otok provela projekt uređenja malonogometnog igrališta sa umjetnom travom.

Općina Otok je provela projekt uređenja malonogometnog igrališta jugoistočno od postojećeg nogometnog terena NK OSK-a. Teren je prije bio neadekvatan za ozbiljnije odigravanje utakmica, bio je kao“ledina“, ali se u novoj posteljici dimenzija 60 x 40 m smjestila umjetna trava. U svrhu pravilnog dreniranja postavljen je materijal (pijesak) primjerene granulacije, a u drenažni kanal su postavljeni drenažne cijevi. Postavljanjem potrebnih materijala (granulacija pijeska) u nekoliko slojeva izvršena je priprema za postavljanje umjetne trave monofilament 50 mm sa crnim gumenim granulatom. Igralište se osvjetljava reflektorima a na sjeverozapadnoj i jugoistočnoj strani tj. iza golova postavljena je zaštitna mreža visine 8.0. m. Oko cijelog igrališta izvedena je žičana ograda visine 2.0 m koja služi kao zaštitna ograda. Na umjetnoj travi iscrtane su linije, bijele boje, sve prema pravilima nogometne organizacije. Igralište je opremljeno potrebnim rekvizitima i opremom, a odvijanje igranja moguće je u dimenziji 56 x 35 m po dužini, i u dvije plohe po okomici (polivalentno). Ovim uređenjem i opremanjem malonogometnog igrališta omogućeno je korištenje i igranje rekreativcima i igračima svih uzrasta u NK OSK-u. Općina Otok je financirala uređenje i opremanje malonogometnog igrališta sa umjetnom travom iz općinskog proračuna a novčanim sredstvima je pomogla i SDŽ.

{gallery}2016/09/08{/gallery}

Skip to content