OBAVIJEST o 2. adulticidnoj dezinsekciji komaraca na području općine Otok
17. kolovoza 2017.
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za dodjelu javnih priznanja Općine Otok za 2017.g.
2. rujna 2017.

Općina Otok poziva zainteresirane nezaposlene žene s područja općine Otok da se odazovu na informativni sastanak za provedbu projekta “ZAŽELI – program zapošljavanja žena” koji se financira iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014.-2020.

Općina Otok poziva zainteresirane nezaposlene žene s područja općine Otok da se odazovu na informativni sastanak za provedbu projekta “ZAŽELI – program zapošljavanja žena” koji se financira iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014.-2020.

Projekt je namijenjen zapošljavanju žena u nepovoljnom položaju na tržištu rada, s naglaskom na žene starije od 50 godina, žene s najviše završenom srednjom stručnom spremom, žene s invaliditetom, žene žrtve trgovanja ljudima, liječene ovisnice, žene žrtve obiteljskog nasilja i beskućnice u svrhu potpore i podrške starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju u lokalnoj zajednici.

Informativni sastanak održat će se dana 30. kolovoza 2017. godine s početkom u 11,00 sati u prostorijama općine Otok (općinska dvorana) , gdje će zainteresirane žene iz ciljanih skupina moći dobiti informacije o projektu, načinu prijave i sl.

U Otoku, 25. kolovoza 2017.g.

Općinski načelnik
Dušan Đula

Skip to content