OBAVIJEST o 2. adulticidnoj dezinsekciji komaraca na području općine Otok
17.08.2017
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za dodjelu javnih priznanja Općine Otok za 2017.g.
02.09.2017
OBAVIJEST o 2. adulticidnoj dezinsekciji komaraca na području općine Otok
17.08.2017
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za dodjelu javnih priznanja Općine Otok za 2017.g.
02.09.2017

Općina Otok poziva zainteresirane nezaposlene žene s područja općine Otok da se odazovu na informativni sastanak za provedbu projekta “ZAŽELI – program zapošljavanja žena” koji se financira iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014.-2020.

Općina Otok poziva zainteresirane nezaposlene žene s područja općine Otok da se odazovu na informativni sastanak za provedbu projekta “ZAŽELI – program zapošljavanja žena” koji se financira iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014.-2020.

Projekt je namijenjen zapošljavanju žena u nepovoljnom položaju na tržištu rada, s naglaskom na žene starije od 50 godina, žene s najviše završenom srednjom stručnom spremom, žene s invaliditetom, žene žrtve trgovanja ljudima, liječene ovisnice, žene žrtve obiteljskog nasilja i beskućnice u svrhu potpore i podrške starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju u lokalnoj zajednici.

Informativni sastanak održat će se dana 30. kolovoza 2017. godine s početkom u 11,00 sati u prostorijama općine Otok (općinska dvorana) , gdje će zainteresirane žene iz ciljanih skupina moći dobiti informacije o projektu, načinu prijave i sl.

U Otoku, 25. kolovoza 2017.g.

Općinski načelnik
Dušan Đula

Skip to content