Predstavljanje knjige “Cetinska krajina u NDH”
27.05.2016
Poziv za 22. sjednicu Općinskog vijeća – 06.06.2016.g.
04.06.2016
Predstavljanje knjige “Cetinska krajina u NDH”
27.05.2016
Poziv za 22. sjednicu Općinskog vijeća – 06.06.2016.g.
04.06.2016

OŠ „Kamešnica“ Otok prigodnim okupljanjem djelatnika škole, učenika i roditelja obilježila je Dan škole koji se slavi 30.svibnja.

OŠ „Kamešnica“ Otok prigodnim okupljanjem djelatnika škole, učenika i roditelja obilježila je Dan škole koji se slavi 30.svibnja.

U sklopu proslave učenici sa svojim nastavnicima su priredili prigodnu priredbu sa dramskim, recitatorskim,pjevačkim i plesnim izvedbama. Bili su to glumci“amateri“, pjevači i plesači koji se nisu dali impresionirati velikim brojem roditelja ispred kojih su izvodili svoje uloge. Poslije intonacije državne himne-Lijepa naša-uvodni a ujedno i svečarski govor održao je ravnatelj škole gospodin Miroslav Jukić. Uz zahvalu na odazivu i onom što se organiziralo za proslavu, akcent izlaganja je bio na našoj školi i njenim kvalitetama zajedno sa učenicima i djelatnicima. Uz mnogo dobrih detalja i mnogo tehničke inovacije koje su unutar škole, ravnatelj je ipak naglasio da nije baš zadovoljan sa ostvarenim plasmanima učenika po pojedinim predmetima na provedenim natjecanjima. Tu će se stanje očito morati popravljati a ujedno se očekuje da će se u budućem vremenu kroz implementaciju novog školskog kurikuluma znanja i vještine stjecati sa mnogo više razumijevanja i lakoće. Čestitao je svima koji su na bilo koji način povezani sa OŠ „Kamešnica“ Dan škole i sretan završetak ove školske godine.

Ugodno druženje je bilo u dvorištu škole uz roštilj, gitaru i športsko natjecanje.

{gallery}2016/05/27{/gallery}

Skip to content