Koronavirus COVID 19 – ODLUKA o zabrani napuštanja prebivališta!
23.03.2020
Odluka o financiranju redovnih i nužnih rashoda i izdataka općine Otok za 1-3 2020. godinu, povjerenik Vlade RH
27.03.2020
Koronavirus COVID 19 – ODLUKA o zabrani napuštanja prebivališta!
23.03.2020
Odluka o financiranju redovnih i nužnih rashoda i izdataka općine Otok za 1-3 2020. godinu, povjerenik Vlade RH
27.03.2020

Priopćenje stožera civilne zaštite općine otok za izdavanje propusnica

Propusnice za napuštanje mjesta prebivališta sukladno čl. II.e. Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka, koja je stupila na snagu dana 23. ožujka 2020., zs područje Općine Otok izdaje Stožer civilne zaštite Općine Otok.

Obrazac Zahtjeva za izdavanje propusnice uredno popunjen može se dostaviti na e-mail adresu stozercz.otokd@gmail.com .

Osobama koje zahtjev dostave elektronski, propusnica će biti dostavljena na mail adresu s koje je Zahtjev poslan. Propusnicu je potrebno imati ili isprintanu ili u elektroničkom obliku (npr. mobilnom aparatu).

Opravdani Zahtjevi će biti odobreni u najkraćem roku.

Zahtjev se nalazi u nastavku ovog teksta.

PRIOPĆENJE STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE OTOK ZA IZDAVANJE PROPUSNICA

Molimo sve sa područja Općine Otok da hitno dostave podatke kako bi mogli dobiti propusnice za javni gradski prijevoz, a odnose se na djelatnike u zdravstvenoj djelatnosti, djelatnike domova zdravlja, državnih i gradskih tvrtki te djelatnike socijalne skrbi, djelatnike u trgovinama i medijske djelatnike.

Podatke možete dostaviti od 8-12 sati na tel: 021/ 834 503 ili opcina-otok@st.t-com.hr

Ostali kojima su potrebne propusnice iz vitalnih obiteljskih razloga kao što su skrb o djeci ili starijim osobama ili kupnja hrane i osnovnih potrepština također se trebaju javiti na gore navedene kontakte.

ZAHTJEV (.PDF)
ZAHTJEV (.DOC)

Skip to content