Galerija fotografija
24.05.2016
Predstavljanje knjige “Cetinska krajina u NDH”
27.05.2016
Galerija fotografija
24.05.2016
Predstavljanje knjige “Cetinska krajina u NDH”
27.05.2016

Povodom 24. OTOČKOG PROLJEĆA (Slavonija) u goste gradu prijatelju Otoku odlazi klapa Sv.Luke iz općine Otok.

Povodom 24. OTOČKOG PROLJEĆA (Slavonija) u goste gradu prijatelju Otoku odlazi klapa Sv.Luke iz općine Otok. Klapa sveti Luka

Klapa sv.Luke dosada je nekoliko puta nastupala u programu „Otočkog kulturnog proljeća“ ili povodom Dana grada Otoka. Svi ti nastupi klape sv. Luke su dobro prihvaćeni i zbog pjesama koje izvode i prezentacije klapskog pjevanja dobro su došli u Slavoniji. Ovogodišnji nastup će biti 11.lipnja u Programu „Slavonijo,lijepa li si!, a nastupiti će u Domu kulture zajedno sa KUD-om iz Hercegovine. Prijateljski grad Otok uvijek je sa širokom slavonskom dušom primao sebi u goste nas iz općine Otok, a dosta su puta u općinu Otok organizirano slali svoja Kulturno umjetnička društva, tamburaše i druge umjetnike. Klapa sv. Luke će bogatim repertoarom zabaviti prisutne, a „štimung“ poslije službenog dijela će se preliti na trg, ulicu i kafiće.

Skip to content