Popravak oštećenih površina na stadionu NK OSK
01.08.2015
Hrvatski vojnik
02.09.2015
Popravak oštećenih površina na stadionu NK OSK
01.08.2015
Hrvatski vojnik
02.09.2015

Dana 5.kolovoza slavimo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 20-tu obljetnicu Vojno-redarstvene akcije “Oluja” u kraljevskom gradu Kninu ali jednako tako s istim osjećajem slavimo i u našem Otoku. To smo pokazali kroz sudjelovanje u Domovinskom ratu mnogih naših branitelja i u ime stvaranja neovisne i samostalne države Hrvatske na oltar domovine s područja općine Otok položilo je svoje živote petnaest branitelja.

Nemoj me nikad zanijekat brate-niti se stidjeti ove svete stijene! Ja sam umro za Hrvatsku i za te, ti živi Hrvatsku i živi mene.

Dana 5.kolovoza slavimo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 20-tu obljetnicu Vojno-redarstvene akcije “Oluja” u kraljevskom gradu Kninu ali jednako tako s istim osjećajem slavimo i u našem Otoku. To smo pokazali kroz sudjelovanje u Domovinskom ratu mnogih naših branitelja i u ime stvaranja neovisne i samostalne države Hrvatske na oltar domovine s područja općine Otok položilo je svoje živote petnaest branitelja.

U slavu i hvalu njima kao i svim ostalim poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu neka novootkriveni spomenik u Otoku trajno podsjeća na ostvarenje stoljetne čežnje za našom Hrvatskom državom. Pozivam Vas da u punini svojih srca i obitelji osjetite dah poljupca hrvatskog stijega na kninskoj Tvrđavi od strane prvog predsjednika Republike Hrvatske dr Franje Tuđmana i trajno pamtimo riječi “IMAMO HRVATSKU”.

U osobno ime i ime suradnika čestitam Vam poštovani sumještani Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

Načelnik općine- Branko Samardžić

{gallery}2015_08_02{/gallery}

Skip to content