OBAVIJEST o podjeli humanitarnih paketa za socijalno ugrožene osobe
14.06.2017
Poziv za konstituirajuću sjednicu Općinskog vijeća Općine Otok
16.06.2017
OBAVIJEST o podjeli humanitarnih paketa za socijalno ugrožene osobe
14.06.2017
Poziv za konstituirajuću sjednicu Općinskog vijeća Općine Otok
16.06.2017

Nakon završetka radova uređenja raskrižja i ugradnjom semafora, na javnoj cesti ŽC/6123, ŽC/6082 i LC/67040, (kod kap.sv. Ante), nakon nekoliko dana probnog rada, 14. lipnja službeno su u rad pušteni semafori.

Nakon završetka radova uređenja raskrižja i ugradnjom semafora, na javnoj cesti ŽC/6123, ŽC/6082 i LC/67040, (kod kap.sv. Ante), nakon nekoliko dana probnog rada, 14. lipnja službeno su u rad pušteni semafori.

Cilj zahvata je bio da se poveća protočnost i sigurnost sudionika u prometu. Tako se uz građevinski zahvat na križanju pristupilo iscrtavanju vodoravne i postavljanju okomite prometne signalizacije (dio u izradi), te semaforizaciji križanja.

Zahvat rekonstrukcije odnosio se na širenje postojećeg kolnika, ispravljanje visinskih elemenata, saniranja kolničke konstrukcije, izrade novog asfaltnog kolnika, uređenje nogostupa, bankini i bermi.

Na ovim prometnicama i samom raskrižju promet se neprestano povećavao te je zbog toga postalo nedostatno i nakon izvršenih poboljšanja osim urbanog izgleda omogućiti će se bolja regulacija prometa i izbjeći će se gužve i smanjiti će se prometni udesi.

{gallery}2017/06/16{/gallery}

Skip to content