Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću – Odluka o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Otok

Odluka o sadržaju studije strateške procjene utjecaja na okoliš Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Otok
JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA ZA NABAVU I SUFINANCIRANJE SADNOG MATERIJALA
18.02.2022
JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA ZA NABAVU I SUFINANCIRANJE SADNOG MATERIJALA
18.02.2022

Općina Otok objavljuje savjetovanje sa zainteresiranom javnošću u postupku donošenja Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Otok.
Pravna osnova za donošenje navedene Odluke je odredba članka 66. Zakona o gospodarenju otpadom (Narodne br. 84/2021, dalje u tekstu: Zakon).
O Odluci je potrebno provesti prethodno savjetovanje s zainteresiranom javnošću u trajanju od najmanje 30 dana. Slijedom navedenoga poziva se zainteresirana javnost – građani, obrtnici, trgovačka društva i druge pravne osobe te svi ostali zainteresirani da dostave svoje prijedloge i mišljenja na nacrt Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Otok.
Javno savjetovanje otvoreno je od 15.02.2022. g. do zaključno 17.03.2022. g.