05.07.2023
GODIŠNJI IZVJEŠTAJ O IZVRŠENJU PRORAČUNA ZA 2022. GODINU (PRIJEDLOG)
14.07.2023
05.07.2023
GODIŠNJI IZVJEŠTAJ O IZVRŠENJU PRORAČUNA ZA 2022. GODINU (PRIJEDLOG)
14.07.2023

U petak, 30.lipnja 2023.godine sa početkom u 13:00 satiodržana je završna konferenciji projekta Zaželi faza III ‘Uključi me opet!’.

Projekt je osnažio i unaprijedio radni potencijal žena pripadnica ranjivih skupina zapošljavanjem u lokalnoj zajednici čime su se ublažile posljedice njihove nezaposlenosti i rizika od siromaštva te se potaknula socijalna uključenost i povećala razina kvalitete života krajnjih korisnika.

Podsjećamo, ukupna vrijednost projekta je 198.659,50 eura od kojeg je Europski socijalni fond financirao 85%, a RH 15% vrijednosti projekta. Provedba projekta traje 8 mjeseci, točnije od 07.12.2023 do 07.08.2023. Kroz projekt je bilo zaposleno 31 teže zapošljivih žena koje su brinule za 188 krajnjih korisnika, odnosno starijih i nemoćnih osoba, te osoba u nepovoljnom položaju.

Kroz razne promotivne aktivnosti ( konferencije, plakate, radio emisiju i radio spotove) pripadnice ciljanih skupina, krajnjih korisnika i javnost bili su upoznati sa samim projektom, ciljevima, ciljanim skupinama i aktivnostima.

Budući da smo ostvarili sve projektne pokazateljem, možemo reći da projekt uspješno provodimo kraju za što su najviše zaslužne naše vrijedne gerontodomaćice koje su svakodnevno pomagale krajnjim korisnicima.

Ovim putem želimo se zahvaliti partnerima na projektu, poslovnim suradnicima i svima koji su omogućili realizaciju i uspješnu provedbu ovog projekta uz nadu da nas u budućnosti čeka puno projekata ovakve naravni i primjera dobre prakse.

Na kraju konferencije uslijedilo je druženje i prigodni domjenak za prisutne.

Skip to content