GODIŠNJI IZVJEŠTAJ O IZVRŠENJU PRORAČUNA OPĆINE OTOK ZA 2017. GODINU
23.05.2018
10. SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA – OTOK
09.07.2018
GODIŠNJI IZVJEŠTAJ O IZVRŠENJU PRORAČUNA OPĆINE OTOK ZA 2017. GODINU
23.05.2018
10. SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA – OTOK
09.07.2018

Tradicionalno zadnje slavlje završetka nastave obilježeno je jučer u općinskoj dvorani Općine Otok svečanom dodjelom nagrada najboljim učenicima Osnovne škole Kamešnica sa svim područnim školama (Gala, Ruda i Udovičić) uz prisutnost ravnatelja, Miroslava Jukića, učitelja, roditelja i djece.

Tradicionalno zadnje slavlje završetka nastave obilježeno je jučer u općinskoj dvorani Općine Otok svečanom dodjelom nagrada najboljim učenicima Osnovne škole Kamešnica sa svim područnim školama (Gala, Ruda i Udovičić) uz prisutnost ravnatelja, Miroslava Jukića, učitelja, roditelja i djece.

U prepunoj dvorani zamjenik načelnika, Nediljko Laco, je pozdravio sve nazočne te istaknuo kako ovim nagradama Općina Otok iskazuje zahvalnost nagrađenim učenicima ističući njihovu ulogu i važnost u budućnosti razvoja Općine Otok pa i šire čime su primjer, a i poticaj, svojim kolegama u školi.

„Draga djeco, stečene radne navike kao i stečeno znanje prozor su za daljnje napredovanje kroz vaše školovanje ne samo u osnovnoj školi već u srednjem i visokoškolskom obrazovanju“ – rekao je zamjenik načelnika koji je i sam dojučerašnji djelatnik škole te istaknuo da je suradnja i sinergija ono što čini pokretač u stjecanju znanja i podizanju novih standarda u obrazovanju u čemu se vidi i dobra ruka vodilja načelnika općine i ravnatelja škole.

Nakon pozdravnog govora načelnik općine, Dušan Đula, je uručio nagrade. Prigodnim knjigama nagrađen je 21 učenik iz matične škole Kamešnica (od 1.-8. razreda), po troje učenika iz područnih škola Gala i Ruda te dvoje učenika iz područne škole Udovičić. Učenica generacije je osmašica, Klaudija Jurković, koja je nagrađena prigodnom knjigom i mobitelom.

{gallery}2018/07/03{/gallery}

Skip to content