Damir Plavšić i Damir Markuš predstavili knjige o Domovinskom ratu
03.02.2016
Objava nezavisnog člana općinskog vijeća – MARIJAN BOTICA – Godišnji financijski izvještaj za 2015. godinu
15.02.2016
Damir Plavšić i Damir Markuš predstavili knjige o Domovinskom ratu
03.02.2016
Objava nezavisnog člana općinskog vijeća – MARIJAN BOTICA – Godišnji financijski izvještaj za 2015. godinu
15.02.2016

Na centralnom općinskom trgu dr. Franje Tuđmana održane su tradicionalne mačkare u kojima sudjeluju osnovnoškolci sa svojim nastavnicima. Bili su tu prvašići pa sve do osmaša, i svi su se dobro pripremili za nastupe.Svi su htjeli pred okupljenim promatračima prikazati svoj ples, igru i stil oblačenja u maškare.Žiri je imao težak zadatak i nakon vijećanja za pobjednike su odabrali Astronaute iz 2a razreda sa učiteljicom Josipom i Olimpi(j)ce iz 8c razreda.Bilo je tu raznih kombinacija u poistovjećivanju sa nekim manje ili više poznatim, a bili su neki: semafori, astronauti, klauni, grožđe, kinezi, ceste, neženje, rokeri, anonimusi, olimpijci, garda, koturaljke, mravi, kokošari, štreberi, gatare, bananosi, i sve je to nadgledala predsjednica Dragololinda…Super je sve proteklo i svi su počašćeni, kolačima, krafnama i pecivima i sokom, a organizatori općina Otok, Mačkarska udruga i OŠ Kamešnica su se pobrinul da bude i graha za odrasle.

U DV Žabica organizirane su male mačkare koje je predvodio naš Čarli.Djeca i tete uz pomoć roditelja namačkarali su djecu i mačkarana kolona je obišla uži centar Otoka.Pozdravljeni su od publike i za hrabrost im je pripao aplauz.Čašćenje je bilo na trgu, krafne, peciva, sok jer se organizaciji pridružila i Mačkarska udruga.

{gallery}2016/02/09{/gallery}

Skip to content